top
page_up
sterowanie
klimatyzacja

KLIMATYZACJA

Ma za zadanie utrzymanie w pomieszczeniu zadanych warunków klimatycznych. Przede wszystkim – zapewnienie odpowiedniego zakresu temperatury oraz wilgotności powietrza. Pomaga stworzyć dogodne warunki do pracy i odpoczynku. Sprawdzi się w biurach, zakładach pracy, przestrzeniach publicznych, ale także w domu. Jest to prosty i intuicyjny w obsłudze system.

montaz

MONTAŻ

Dobór i montaż klimatyzatorów wymaga wiedzy specjalistycznej, odpowiednich umiejętności, narzędzi oraz certyfikatów i zezwoleń. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie. Doświadczenie i wiedza naszych specjalistów pozwolą na szybki i profesjonalny montaż wybranego systemu klimatyzacji. Nasi specjaliści pomogą także dobrać odpowiednią moc urządzeń do pomieszczeń, w których mają zostać zamontowane.

klimatyzatory
klimatyzatory_loga
square

SYSTEMY

Oferujemy klimatyzatory działające w dwóch systemach – split i multisplit:

SPLIT – system, w którym jednej jednostce zewnętrznej odpowiada jedna jednostka wewnętrzna.

MULTI SPLIT – system klimatyzowania, który umożliwia podłączenie zestawu wielu niezależnych jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej, co pozwala na równoczesne chłodzenie kilku pomieszczeń. Rozwiązanie to daje możliwość niezależnego regulowania wydajności każdego urządzenia.

serwis

PRZEGLĄD

Dla zapewnienia komfortu użytkowania, ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa, konieczny jest okresowy przegląd oraz serwis klimatyzatora. Odpowiednia konserwacja urządzenia zapewnia jego poprawne i długoletnie użytkowanie. Oferujemy nie tylko montaż urządzenia, ale również jego serwis – także w przypadku usterek. Nasze doświadczenie oraz profesjonalizm gwarantują najwyższy poziom obsługi.

form

EKa Sp. z o. o.
ul. Św Jana 13, 43-267 Suszec
tel. 781 144 999