top
page_up
elektronarzedzia

ELEKTRONARZĘDZIA

Ponad 30 lat działamy na rynku narzędziowym. Doświadczenie, które zdobyliśmy w tym czasie, pozwala nam zaproponować sprzęt precyzyjnie dopasowany do potrzeb każdego klienta. Nasza oferta obejmuje zarówno sprzęt dla profesjonalistów, jak i majsterkowiczów. W naszych sklepach posiadamy szeroki asortyment produktów marek: MILWAUKEE, DEWALT, MAKITA, BOSH, X-TOOLS, DEDRA.

spawalnictwo

SPAWALNICTWO

Spawalnictwo to proces trwałego łączenia metali i ich stopów. Oferujemy kompleksowe, profesjonalne wyposażenie stanowiska spawalniczego. Proponujemy produkty marki MAGNUM – uznanego na rynku producenta spawarek, przecinarek plazmowych czy prostowników. W naszych placówkach można także nabyć materiały i akcesoria spawalnicze.

W ofercie posiadamy spawarki MIG/MAG, MMA, TIG oraz cały osprzęt niezbędny do funkcjonowania urządzenia: uchwyty, druty, elektrody czy przyłbice. W naszych sklepach można zaopatrzyć się również w zgrzewarki i przecinarki plazmowe, a także prostowniki. Nasi sprzedawcy chętnie doradzą w doborze optymalnych rozwiązań.

narzedzia_reczne

NARZĘDZIE RĘCZNE

Nasza oferta obejmuje narzędzia do użytku profesjonalnego oraz na potrzeby prac przydomowych. W naszych sklepach można znaleźć sprzęt takich marek, jak: MILWAUKEE, KNIPEX, TAJIMA, HALDER, BACHCO, HONITON, WERA, RICHMANN. Nasi doradcy pomogą w wyborze najlepszych narzędzi.

pneumatyka

PNEUMATYKA

Oferujemy kompresory olejowe i bezolejowe, przy wyborze których pomoże nasz zespół, dopasowując produkt do oczekiwań klienta. Proponujemy także szeroką gamę węży, zaworów, elektrozaworów, armatury i szybkozłączy. Współpracujemy z markami: MAGNUM, WELDMAN, SUMAKE.

pistolety_klejowe

PISTOLETY KLEJOWE

W ofercie posiadamy pistolety klejowe różnych marek. W naszych placówkach zakupić można m.in. urządzenia i kleje marki BÜHNEN, charakteryzujące się wysoką jakością i znajdujące zastosowanie w wielu branżach – np. w obszarach produkcyjnych do klejenia, montażu, zabezpieczania materiałów, jako uszczelnienie lub masa odlewnicza. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Nasze Marki

nasze_marki
form

EKa Sp. z o. o.
ul. Św Jana 13, 43-267 Suszec
tel. 781 999 804/ 733 670 370