top
page_up
sterowanie
alarmy

ALARMY

Systemy alarmowe to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich chcących chronić swoje mienie. Są powszechnie stosowane w domach, firmach i obiektach publicznych. Zapewniają poczucie bezpieczeństwa, sygnalizując próby włamania, akty wandalizmu czy pożar. W naszej ofercie znajdują się systemy alarmowe dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Nasi specjaliści pomagają zaprojektować i skonfigurować najlepsze rozwiązania – dopasowane do Ciebie.

monitoring

MONITORING

Systemy wizyjne pozwalają na większy nadzór nad budynkami. Zespół kamer na zewnątrz i wewnątrz obiektu, usługa podglądu online oraz archiwizacji nagrań to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo swojego mienia. Oferujemy stworzenie optymalnego systemu monitorowania, dostosowanego do potrzeb klientów.

akcesoria

AKCESORIA

Proponujemy także akcesoria, ułatwiające użytkowanie systemów alarmowych – np. piloty sterujące alarmem, czujki, dodatkowe manipulatory. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi propozycjami.

STEROWANIE

Nasza firma zajmuje się montażem systemów „smart home” („inteligentny dom”) – pozwalających na sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją, roletami czy bramami z aplikacji w telefonie. To wygodne rozwiązanie dla ceniących sobie komfort. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, zapewniając najlepsze dopasowanie do potrzeb klientów.

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Wykonujemy instalacje elektryczne dla klientów indywidualnych i firmowych. Posiadamy doświadczenie i wyszkolonych specjalistów. Zapraszamy do kontaktu i poznania szczegółów naszej oferty!

form

EKa Sp. z o. o.
ul. Św Jana 13, 43-267 Suszec
tel. 781 144 999