top
page_up
pompy_ciepla

POMPY CIEPŁA

Pompa ciepła to energooszczędne urządzenie, zapewniające ogrzewanie i chłodzenie pomieszczeń oraz grzanie wody użytkowej. Zasada działania pompy polega na pozyskaniu energii zmagazynowanej w powietrzu. Nasza firma oferuje audyt i dobór urządzenia, montaż wraz z podłączeniem do instalacji oraz serwis. W naszej ofercie znajdują się urządzenia marek: ROTENSO, LG, DAIKIN czy FOLANSI.

Pompa ciepła, pod względem energetycznym, ma do 5 razy mniejsze zapotrzebowanie na energię niż inne źródła ciepła. Pozwala na zredukowanie kosztów ogrzewania, a w połączeniu z instalacjami fotowoltaicznymi osiąga pełny efekt ekologiczny i finansowy (darmowe ogrzewanie) – pompy są zasilane energią odnawialną i charakteryzuje je niska emisyjność CO2.

fotowoltaika

FOTOWOLTAIKA

Instalacja, pozwalająca na przetworzenie promieniowana słonecznego na energię elektryczną. Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem instalacji fotowoltaicznych. W skład pakietu wchodzą: panele fotowoltaiczne, falowniki, konstrukcje montażowe, przewody, zabezpieczenia, doradztwo oraz specjalistyczna pomoc w uruchomieniu instalacji oraz jej obsłudze. Dzięki tej instalacji w Twoim domu czy zakładzie pracy będziesz korzystać z ekologicznej energii! Pracujemy na urządzeniach marki: JINKO Solar, LONGI Solar, JUST Solar, DAH Solar, AFORE oraz HUAWEI.

klimatyzacja

KLIMATYZACJA

Ma za zadanie utrzymanie w pomieszczeniu zadanych warunków klimatycznych. Przede wszystkim – zapewnienie odpowiedniego zakresu temperatury oraz wilgotności powietrza. Pomaga stworzyć dogodne warunki do pracy i odpoczynku. Sprawdzi się w biurach, zakładach pracy, przestrzeniach publicznych, ale także w domu. Jest to proste i intuicyjne w obsłudze urządzenie. Oferujemy urządzenia renomowanych marek: ROTENSO, LG…

smart_dom
kompensatory
form

EKa Sp. z o. o.
ul. Św Jana 13, 43-267 Suszec
tel. 781 144 999